L o a d i n g . . .

Депутат

Депутат у соцмережах:
Скребець Юрій

Біографія:

Народився в Дніпрі. З дитинства мріяв стати лікарем. У 1985 році мрія почала втілюватися: після закінчення восьмого класу вступив у медучилище. Після закінчення служив у прикордонних військах. Прийшов на роботу фельдшером у лікарню Мечникова, де працюю донині. У 1998 році закінчив медичну академію. Працював нейрохірургом, а з початку 2010 року – заступником головного лікаря з хірургічної допомоги. Загальний стаж у медицині – 35+. Маю також духовну освіту – закінчив Полтавську місіонерську духовну семінарію Української Православної Церкви у 2011 році.

З початку війни на Донбасі брав участь в бойових діях в якості лікаря-інструктора добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри».  З війни привіз поранення, контузію та два ордени «За мужність» - ІІІ та ІІ ступеня. Маю почесне звання «Заслужений лікар України».

Ідентифікую себе стовідсотковим українцем. Носити вуса, чуб та вишиванку – для мене не епатаж і показовість, а мовчазна проповідь любові до України.

Впевнений: якщо кожен дніпрянин, замість безапеляційно лаяти владу, зробить посильний внесок у розвиток і процвітання рідного міста – Дніпро стане щасливим, комфортним та безпечним для життя мегаполісом. 

Чому я йду до міської ради? 

Напевне тому, що в 50 років ще не позбувся юнацького максималізму. Здоров'я, права, та безпеку людей вважаю найвищими цінностями. Понад них ціную лише свободу особистості. Поважаю справедливість, чесність, щирість. Ціную історію й культуру українського народу, його досягнення й успіхи. Дуже занепокоєний про якість життя та здоров'я дніпрян.

Головні завдання, з якими вийшов на політичну арену:

Питання суверенітету й безпеки.

Рівень та якість медицини, яка має бути здатна надавати висококваліфіковану допомогу навіть важким хворим у власній країні, власному місті.

Розвиток регіону та створення щасливого майбутнього для кожного жителя Дніпра.

Я не йду в політику заради слави, її вистачає в житті й без політики. І вже точно – не заради посісти місце біля «годівнички». 

Хочу реальними справами затвердити право кожного громадянина на гідне життя, на щастя та комфорт у рідному місті. 

Пишаюся, що йду до міської ради у складі такої команди.


Усі депутати
Програма партії

Передвиборча програма партії «Слуга народу»

Для нас важливо, щоб кожен мешканець Дніпра відчував на собі, що він живе у правовій державі, якій він потрібен!

 

Команда політичної партії «Слуга народу» – це команда кваліфікованих фахівців та управлінців з різних галузей, яких об’єднала єдина мета, цілі та бачення. Ми любимо наше місто та відчуваємо його.

Наша мета– перетворити Дніпро на справжнє сучасне місто для безпечного та комфортного життя його мешканців.

Ми визначили ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РУХУ для досягнення мети:

·         Впровадження програми електронного управління містом – «Дніпро на долоні»;

·         Реконструкція міських лікарень та прозоре матеріальне забезпечення для них;

·         Переоснащення закладів освіти, інтеграція сучасних методів навчання, впровадження соціально-доступних гуртків загальноосвітнього та фізичного розвитку дітей. Реалізація інклюзивних проектів;

·         Реформування сфери ЖКГ – всебічна підтримка створення та роботи ОСББ, ремонт житлового фонду (під’їзди, комунікації тощо);

·         Модернізація транспортної інфраструктури та реалізація програми «Єдиний квиток»;

·         Вирішення екологічних питань, поновлення озеленення у скверах та парках міста, впровадження сучасних методів поводження з побутовими відходами;

·         Підвищення інвестиційною привабливості міста та реалізація сучасних інфраструктурних проектів;

·         Аудит існуючих комунальних підприємств;

·         Інвентаризація комунальної власності;

·         Повернення медичних пунктів до закладів освіти.

 

1.    Впровадження програми Електронного управління містом – «Дніпро на долоні»

Мета програми:

·  сприятиме прозорому використанню міського бюджету та дозволить зробити діяльність органів місцевого самоврядування більш відкритою;

·  створення програми дасть змогу в одному додатку реєструвати електронні петиції, подавати заявки комунальним підприємствам та відстежувати їхню роботу, залучати інших мешканців до участі в управлінні містом, тощо. Тобто дозволить городянам приймати безпосередню участь у вирішення міських питань;

·  пряма взаємодія між мешканцями та органами місцевого самоврядування;

·  оперативне реагування профільних департаментів міськради та комунальних служб на звернення та пропозиції від мешканців Дніпра, які можливо буде подати на спеціальному сайті (з цілодобовим доступом з комп’ютеру та через мобільний додаток);

·  можливість відстеження on-lineстадії розгляду та виконання звернення відповідальною особою. Надання звіту про виконання звернення заявнику.

· у разі порушення строків розгляду та виконання звернення, відповідний сигнал автоматично отримує вища інстанція, яка в свою чергу вживає заходи реагування;

· доступність та відкритість інформації про проведення планових та позапланових робіт комунальними службами міста, можливість відстеження стадій виконання робіт та їх терміни;

·  зворотній зв'язок з громадськістю. Після вирішення проблеми, громадянин, що оформив заявку, отримає відповідне повідомлення.

 

2.    Реконструкція міських лікарень та прозоре матеріальне забезпечення для них

Події останнього часу показали нам, як важливо усвідомлювати власну відповідальність за здоров’я своїх близьких. Ми вважаємо, що мешканці Дніпра мають бути впевнені, що вони можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу у лікарнях міста.

Але на жаль, нині кваліфіковані медичні працівники вимушені працювати здебільшого в побутових умовах, які не відповідають сучасним стандартам. А також за нестачею обладнання, медичних препаратів та іншого необхідного забезпечення.

Пріоритет нашої команди - щоденна робота заради лікарень придатних і зручних для роботи лікарів та лікування мешканців міста. Медичні заклади мають бути сучасними, оснащені необхідним обладнанням та комфортними побутовими умовами, мають бути забезпечені всім необхідним відносно профілю їх відділень. Ми розуміємо всю необхідність переобладнання та реконструкції закладів охорони здоров’я для комфортного і гідного перебування та лікування мешканців міста у них.

 

3.    Переоснащення закладів освіти, інтеграція сучасних методів навчання, впровадження соціально-доступних гуртків загальноосвітнього та фізичного розвитку дітей. Реалізація інклюзивних проектів

Ми хочемо:

-       щоб діти потрапляли в дитячий садок по праву народження та в школу на загальних умовах, в порядку електронної черги, а не за протекцією від людей влади;

-       в саду дітей готували до школи на найвищому рівні, без потреби додаткової підготовки на платних курсах;

-       в школі було не тільки корисно й цікаво, але і смачно, щоб шкільна їжа не поступалася за якістю та різноманітністю домашній та питання ранніх гастритів, ожиріння й інших хвороб, пов'язаних з якістю харчування дітей повністю втратило свою актуальність;

-       батьки не йшли на збори з розумінням, що їм озвучать черговий «прайс послуг», а знали, що бесіда буде стосуватися лише навчання, розвитку та виховання;

-       школи не були «ласим шматочком» через місця розташування, а залишилися місцем навчання та виховання здорової нації справжніх українців.

Нам, дорослим, потрібно завжди пам'ятати про те, що діти - це майбутнє міста й країни. Від того, як і в яких умовах ми будемо їх виховувати, залежить багато чого, якщо не все.

Тільки разом ми створимо безпечний освітній простір для наших дітей!

Діти – наше майбутнє!

Захисти майбутнє!

Дніпро – це ми!

 

4.    Реформування сфери ЖКГ – всебічна підтримка створення та роботи ОСББ, ремонт житлового фонду (під’їзди, комунікації тощо)

На сьогодні основною проблемою житлово-комунальної сфери є недостатня увага міської влади до цього питання. А також неефективне управління та не кваліфікованість керівництва.
Мешканцям створюють перешкоди у переході до самостійного управління власним майном.

Наша команда всебічно сприятиме роботі по інформуванню та надання підтримки населенню у створенні ОСББ, що дозволить мешканцям раціонально та ефективно управляти власними будинками.

Прозоре використання бюджетних коштів програми «Бюджет участі» для ремонту житлових будинків та зміни комунікацій міста.

Ваш комфорт важливий для нас!
Дніпро – це ми!

 

5.    Модернізація транспортної інфраструктури та впровадження програми «Єдиний квиток»

Основні проблеми діючої інфраструктури:

-       механізм оплати за проїзд пасажирами;

-       якість та формат транспорту;

-       графік руху транспорту;

-       перевезення пільгових категорій громадян.

 

Вже багато років у Дніпрі існує проблема перевезення пасажирів у громадському транспорті. Недосконалість системи організації і управління роботою дорожньо-транспортного комплексу, недостатня законодавча база на місцевому рівні в сфері міських пасажирських перевезень, негативний вплив людського фактору та ряд інших проблем спіткає нас знайти інший системний підхід до вирішення транспортних проблем у Дніпрі. Перше, що спонукає нас акцентувати увагу на проблемі міського транспорту – це нелюдські умови перевезення громадян. Зокрема це стосується проїзду в маршрутних таксі у часи «пік», коли транспорт «забивається пасажирами до відказу». Таке перевезення пасажирів є беззаперечним порушенням правил дорожнього руху та є небезпечним для пасажирів. Неприпустимо, щоб людина витрачала три та більше годин на добу, щоб доїхати на роботу та повернутися додому. А причина тому - нестача міського транспорту, нестабільність його руху та по’вязані з цим великі черги. Це проблема, особливо знайома мешканцям віддалених від центру районів.

Інша гостра проблема, це перевезення у транспорті пільгових категорій громадян.

Майже кожен день більшістю водіїв порушується право таких громадян на безкоштовний проїзд, хоча законодавством не передбачені ніякі обмеження щодо кількості одночасного безкоштовного перевезення пільгових категорій громадян.


Ми знаємо як вирішити цю проблему!

 

Ми бачимо рішення цих та інших гострих питань, пов’язаних з громадським транспортом, у реформуванні та модернізації транспортної інфраструктури.

-       створити єдиного оператора, який буде координувати роботу усіх видів громадського транспорту! На контрактній основі з чітким переліком вимог до транспортних засобів можлива взаємодія між єдиним оператором та підприємствами перевізниками. Єдиний оператор буде розробляти маршрути руху транспорту, використовувати програму «Єдиний квиток», збирати та аналізувати статистичні дані щодо пасажирообігу, впроваджувати інші державні та місцеві програми. Для зручності громадян і гостей міста на кінцевих автобусних зупинках та в середині кожного транспортного засобу будуть встановлені таблички з розкладом руху, а зупинки оголошуватися на українській та англійській мовах.

-       впровадження муніципального парку автобусів великої місткості та відмова від маломісткого транспорту. Перевезення пільгових категорій громадян-мешканців Дніпра буде повністю компенсуватися за рахунок міського бюджету.

-       Розробка та запуск програми «Єдиний квиток».

Цією програмою передбачено введення одного квитка (картки) для проїзду на усіх видах наземного міського транспорту та метро (кількість поїздок ви обираєте самі: від 1 до необмеженої кількості). Всередині салонів громадського транспорту будуть встановлені спеціальні зчитувальні пристрої для карток (оплата проїзду також може здійснюватися за допомогою смартфонів), валідатори та турнікети на виході з транспорту.

Реалізація «Є-квитка» сприятиме значному зменшенню обороту готівки на транспортних підприємствах; цільовому використанню бюджетних коштів; обліку пасажиропотоку з метою ефективної організації трафіка (інтенсивності руху громадського транспорту).

-       Додаткові плюси «Є-квитка»: не потрібно купувати окремі проїзні для кожного виду транспорту, увага водія концентрується на дорожньо-транспортній обстановці, а не на розрахунок пасажирів під час руху; для пенсіонерів – сто відсотковий безкоштовний проїзд із необмеженою кількістю пільговиків в одному транспортному засобі.

Ваша безпека важлива для нас!

Дніпро – це ми!

 

6.    Вирішення екологічних питань, поновлення озеленення у скверах та парках міста, впровадження сучасних методів поводження з побутовими відходами

Людина – творіння природи, її унікальна і розумна частина. Природа й людина взаємопов’язані і безпосередньо впливають одна на одну.

Промислові підприємства забруднюють своїми відходами воду, повітря, ґрунти. Кількість викидів забруднюючих речовин за останні десятиріччя значно збільшилася.

Ми не можемо залишити без уваги екологічні питання. Зберегти природу, примножити її багатства – наш пріоритет.

Очищення від побутового бруду річок, реконструкція та ремонт існуючих очисних споруд (у т.ч. впровадження на  підприємствах систем попередньої очистки промислових стічних вод), суворий контроль за дотриманням підприємствами норм викидів забруднюючих речовин у атмосферу та р. Дніпро, ліквідація стихійних звалищ, впровадження сучасних технологій утилізації та переробки твердих побутових відходів, побудова сміттєспалювального заводу.

Наша команда буде займатися озелененням у системі зовнішнього благоустрою міста та дворових територій, реконструює центральні парки (ім.Лазаря Глоби та ім.Т.Г.Шевченка) і інші занедбані сквери.

Здоров’я природи – здоров’я людини!

Дніпро – це ми!

 

7.    Підвищення інвестиційної привабливості міста та реалізація сучасних інфраструктурних проектів

Одним з пріоритетних завдань для нас є розбудова інвестиційної моделі розвитку нашого міста, яка передбачає реалізацію сучасних інфраструктурних проектів. Таких як парки розваг, будівництво сучасного сміттєспалювального заводу, рекультивація сміттєзвалищ та організація на цих місцях підприємств по видобутку біогазу-метану та сонячних електростанцій, будування багаторівневих міських автостоянок та інше.

Ми бачимо розвиток міста у:

-       Створенні нових робочих міст та впровадження дуальної системи профтехосвіти в навчальних закладах, що знаходяться у комунальної власності міськради (дуальна система освіти – це коли теоретична частина підготовки фахівця проходить на базі освітньої установи, а практична – на робочому місті підприємства-партнера. На перспективу випускник закладу має можливість після закінчення навчання отримати перше робоче місце на підприємстві, де проходив практику).  Дуальна система освіти допоможіть зберегти у нашому місті молодий трудовий потенціал. В цьому напрямку ми плануємо тісно співпрацювати з Дніпровським міським центром зайнятості та Дніпровською міською організацією роботодавців.

-       Відродженні недобудованих, знакових інфраструктурних проектів;

-       Створенні привабливих умов для ведення бізнесу (перегляд відсотка земельного податку, податку на нерухомість та ін.)

 

 

8.    Аудит існуючих комунальних підприємств

Нинішня влада збільшила кількість комунальних підприємства до 154. Такої кількості комунальних організацій раніше ніколи не було! Проте більшість з них фактично не виконує функції покладені на них. А на утримання цих підприємств йде значна частина наших коштів.

Ми з Вами бачимо, на прикладах міських об’єктів благоустрою, парків, транспорту та інших комунікацій, що існування такої великої кількості комунальних підприємств ніяким чином не відобразилось на якості життя в нашому місті. Лише приводить до збитків для бюджету Дніпра.

Наша команда зробить детальний аудит існуючих комунальних підприємств, проведе їх реорганізацію для збереження та максимально ефективного використання міського бюджету.

 

9.    Інвентаризація комунальної власності

Сьогодні, на балансі міста знаходиться велика кількість нерухомого та рухомого майна.

Наша команда, перш за все, має намір провести повну інвентаризацію комунального майна. Висновки щодо результатів інвентаризації та стану майна будуть доступні на всіх електронних ресурсах міської влади.
Громада має знати
, чим вона володіє!

Добробут міста важливий для нас!
Дніпро – це ми!

 

10.  Повернення медичних пунктів до закладів освіти

Всі батьки, діти яких навчаються у школах та інших закладах освіти, знають як важливо створити безпечний освітній простір, щоб захистити та уберегти дітей від можливих нещасних випадків та інших негод.

Найчастіше діти отримують травми в школі через власну необережність, проте буває й так, що учні опиняються у «пастці» небезпеки через незнання персоналом школи основ долікарської допомоги та подальшого алгоритму дій у разі настання таких пригод.

Якщо з учнем трапиться нещасний випадок у закладі освіти, хто буде надавати кваліфіковану допомогу у разі відсутності медичного персоналу?

На жаль, заклади освіти не можуть самостійно організувати роботу медичних кабінетів – обов’язковим для функціонування медичного кабінету є отримання ліцензії на медичну практику, яку школи просто не зможуть отримати.

А тому місцева влада повинна передбачити гроші на утримання медпрацівників і гідних мед кабінетів у школах.

 

Кожна гривня з міського бюджету буде витрачена на розвиток нашого рідного міста та покращення якості життя мешканців міста Дніпро!

Дніпро – це МИ!

 

Зазначені вищі пріоритетні напрямки – це тільки частина того, що наша команда має намір зробити для мешканців Дніпра.

ДНІПРО – НАШ РІДНИЙ ДІМ!

МЕШКАНЦІ МІСТА – НАША СІМЯ!

Ми зробимо усе, щоб з кожного куточка країни гідно звучала назва нашого рідного міста – Дніпро!

ШАНОВНІ ДНІПРЯНИ!

Закликаємо Вас прийти 25 жовтня 2020 року на свої виборчі дільниці та проголосувати за того кандидата, який, на ваш погляд, буде розвивати та створювати найліпші умови для життя мешканців міста, адже

ДНІПРО – ЦЕ МИ!

 

Дніпровська команда

ПП «Слуга народу»

Натисніть, щоб розгорнути