L o a d i n g . . .

Про сайт

Мета команди - об'єднати небайдужих та ініціативних жителів Дніпра в команду однодумців і спільними зусиллями вирішувати проблеми нашого міста. Учасники команди можуть обговорювати проблеми свого району, пропонувати проекти реалізації окремих проблем, голосувати за подані проекти та брати участь в спільному виконанні проектів за підтримки штабу партії Слуга народу. Брати участь у заходах, які проводить партія, подати заявку для роботи в штабі, агітатором, спостерігачем або членом комісії на майбутніх виборах. За активну участь в команді Штабу, будуть нараховуватися бали. Користувачі зможуть як витрачати бали, беручи участь в голосуваннях, так і заробляти їх - запрошуючи нових учасників в команду, беручи участь в заходах Команди Штабу, виконуючи завдання і проявляючи соціальну активність.

Основні розділи кабінету сайту:

Проекти - кожен користувач може запропонувати свій проект, покликаний вирішити ту чи іншу проблему нашого міста. Всі інші користувачі можуть підтримати проект, проголосувавши за нього. Проекти, які набрали необхідну кількість голосів, переходять в розділ «Проекти на реалізації», всі користувачі можуть записатися на участь в реалізації проекту. За участь в реалізації проектів користувачі отримують певну кількість балів.

Заходи - В розділі «Заходи Штабу» розташовані анонси заходів, які проводить штаб «Слуга народу». Всі бажаючі починаючи зі статусу «Учасник» можуть взяти участь в заходах, для цього необхідно подати заявку на сторінці заходу. Після підтвердження участі в заході користувачеві нараховується певна кількість балів.

Обговорення - Всі користувачі можуть створити тему для обговорення, розповісти про ті чи інші проблеми міста, запропонувати методи вирішення, задавати питання та інше. А також залишати коментарі в темах інших учасників.

Вакансії - Користувачі, які хочуть взяти участь в роботі штабу, стати агітатором, спостерігачем або членом комісії на майбутніх виборах, можуть відгукнуться на відповідні вакансії.

За активну участь в проекті користувачам нараховуються бали. Залежно від кількості набраних балів користувачеві присвоюється певна роль:

Бали нараховуються за:

 Бали витрачаються на:

 Ролі користувачів:

 «Учасник» - новий користувач, який заповнив анкету, отримує 10 балів після реєстрації. Може, розміщувати свої проекти на попереднє голосування брати участь у заходах партії, брати участь в проектах поданих іншими користувачами, голосувати за проекти.

«Городянин» - Користувач зі статусом «Городянин» - отримує можливість стати організатором осередку штабу в складі 10 осіб (для включення опції необхідно зробити запит на сторінці користувача), має можливість приймати участь у робочих групах штабу, отримує персональну ID-картку учасника штабу «Слуга народу».

«Активіст» - Користувач зі статусом «Активіст» - отримує можливість стати організатором осередку штабу у складі 100 чоловік, Координує дії 10 учасників у статусі «Городянин».

 «Слуга народу» - Користувач зі статусом «Слуга народу» - отримує можливість стати організатором осередку штабу в складі 1000 осіб. Координує дії 10 учасників в статусі «Активіст». Приймає безпосередню участь в організації заходів штабу.

 

приєднуйтесь до

команди

Реєструйся та починай змінювати своє місто вже сьогодні!

Приєднатися

Адреса офісу штабу:

м. Дніпро, вул. Європейська, 20А

Багатоканальний кол-центр:

+38(067)599-95-95

Робочий час: 10:00-18:00

Наші групи у соціальних мережах та месенджерах