L o a d i n g . . .

День пам'яті захисників Україні

8e8d54e04add463fac6ba7f9d3e7eea2.jpeg

29 серпня в Україні відзначають День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави!

Рік тому, своїм указом, президент України Володимир Зеленський встановив саме таку дату, оскільки вона присвячена військовим подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Саме цього дня, 6 років тому, наші військові мали виходити з оточення через, так званий, зелений коридор без зброї, але потрапили в Іловайський котел.

Сьогодні будуть приспущені Державні Прапори України, пройде ряд національно-патріотичних заходів та буде оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання в пам'ять про захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Трагічна сторінка цілої історії боротьби за єдину сильну Україну. Ми повинні гідно вшанувати пам'ять наших військовослужбовців та зберегти у пам'яті їх героїзм для зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Штаб "Слуга Народу" Дніпро висловлює велику повагу сім'ям захисників України та шанує пам'ять наших військових, які стали справжньою українською легендою!

Дякуємо за неймовірну мужність, силу духу та віру.
Низький вам уклін та вічна пам'ять!

Інші новини

Змінимо Дніпро разом...
Якщо ти маєш активну громадянську позицію та хочеш змінити своє місто на краще, тепер у тебе є така можливість...
Графік прийому грома...
Депутати партії "Слуга Народу" Дніпро погодили графік прийому громадян Відтепер особистий прийом депутатів ...
Міфи про шкільну реф...
Спростовуємо міфи про шкільну реформу Головне – без паніки! Кожна дитина отримає повну загальну середню осв...
Все про референдум...
Депутатська фракція політичної партії «Слуга Народу» висловлює підтримку прийнятому Верховною Радою України закону «Пр...