L o a d i n g . . .

День пам'яті захисників Україні

8e8d54e04add463fac6ba7f9d3e7eea2.jpeg

29 серпня в Україні відзначають День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави!

Рік тому, своїм указом, президент України Володимир Зеленський встановив саме таку дату, оскільки вона присвячена військовим подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Саме цього дня, 6 років тому, наші військові мали виходити з оточення через, так званий, зелений коридор без зброї, але потрапили в Іловайський котел.

Сьогодні будуть приспущені Державні Прапори України, пройде ряд національно-патріотичних заходів та буде оголошена загальнонаціональна хвилина мовчання в пам'ять про захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Трагічна сторінка цілої історії боротьби за єдину сильну Україну. Ми повинні гідно вшанувати пам'ять наших військовослужбовців та зберегти у пам'яті їх героїзм для зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Штаб "Слуга Народу" Дніпро висловлює велику повагу сім'ям захисників України та шанує пам'ять наших військових, які стали справжньою українською легендою!

Дякуємо за неймовірну мужність, силу духу та віру.
Низький вам уклін та вічна пам'ять!

Інші новини

Що потрібно для ефек...
Команда "Слуга Народу" вважає, що для ефективної роботи потрібно розпочати з аудиту Дніпровської міської ради!...
Як планується робота...
Наша мета – розквіт рідного міста та гарантоване вирішення громадських питань. ⠀ За час роботи штабу ми маємо налагод...
Попереду багато робо...
Друзі! 25 жовтня ми з вами зробили важливий крок - обрали новий склад Дніпровської міської ради Підготовка до ...
Звіт про формування ...
Звіт про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії Пояснювальна записка до остаточного...