L o a d i n g . . .

Подаруй друге життя нашій планеті!

ebe904ea366b1f95f3dfc36c57bbc899.jpegПроблема сміття є не просто важливою й актуальною, зараз це екологічна катастрофа глобального характеру, яку необхідно терміново вирішувати.

За рік у Дніпровському регіоні утворюються тонни відходів. Невідсортоване сміття вивозять на сміттєзвалища. Але замість того, щоб погіршувати екологію, сміття потрібно переробляти та використовувати.

Сортування допоможе перетворити його на ресурс: робити з нього речі чи отримувати енергію, та зменшити кількість сміттєзвалищ.

Допомогти регіону не потонути у смітті - це справа кожного. Для цього потрібно лише правильно поводитися з побутовими відходами: сміття на переробку слід викидати тільки у спеціальні баки. Для цього варто довідатись про наявність найближчого контейнера для відходів, які переробляються. Це контейнери, де вказано, що вони призначені для скла, паперу, пластика та металу.

Команда штабу "Слуга Народу" Дніпро за сучасні та прогресивні технології з розподілу та переробки сміття у нашому регіоні.

Друзі, для всіх нас дуже важливо усвідомити наскільки "сміттєвий вал" небезпечний для довкілля. Не менш важливо й те, що й цю проблему можна легко подолати, зробивши невелике зусилля разом.

Інші новини

Змінимо Дніпро разом...
Якщо ти маєш активну громадянську позицію та хочеш змінити своє місто на краще, тепер у тебе є така можливість...
Графік прийому грома...
Депутати партії "Слуга Народу" Дніпро погодили графік прийому громадян Відтепер особистий прийом депутатів ...
Міфи про шкільну реф...
Спростовуємо міфи про шкільну реформу Головне – без паніки! Кожна дитина отримає повну загальну середню осв...
Все про референдум...
Депутатська фракція політичної партії «Слуга Народу» висловлює підтримку прийнятому Верховною Радою України закону «Пр...