L o a d i n g . . .

Подаруй друге життя нашій планеті!

ebe904ea366b1f95f3dfc36c57bbc899.jpegПроблема сміття є не просто важливою й актуальною, зараз це екологічна катастрофа глобального характеру, яку необхідно терміново вирішувати.

За рік у Дніпровському регіоні утворюються тонни відходів. Невідсортоване сміття вивозять на сміттєзвалища. Але замість того, щоб погіршувати екологію, сміття потрібно переробляти та використовувати.

Сортування допоможе перетворити його на ресурс: робити з нього речі чи отримувати енергію, та зменшити кількість сміттєзвалищ.

Допомогти регіону не потонути у смітті - це справа кожного. Для цього потрібно лише правильно поводитися з побутовими відходами: сміття на переробку слід викидати тільки у спеціальні баки. Для цього варто довідатись про наявність найближчого контейнера для відходів, які переробляються. Це контейнери, де вказано, що вони призначені для скла, паперу, пластика та металу.

Команда штабу "Слуга Народу" Дніпро за сучасні та прогресивні технології з розподілу та переробки сміття у нашому регіоні.

Друзі, для всіх нас дуже важливо усвідомити наскільки "сміттєвий вал" небезпечний для довкілля. Не менш важливо й те, що й цю проблему можна легко подолати, зробивши невелике зусилля разом.

Інші новини

Попереду багато робо...
Друзі! 25 жовтня ми з вами зробили важливий крок - обрали новий склад Дніпровської міської ради Підготовка до ...
Звіт про формування ...
Звіт про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії Пояснювальна записка до остаточного...
Дякуємо кожному!...
Дякуємо кожному, хто не лишився осторонь та зробив свій вибір. Це був відповідальний момент для кожного виборц...
Приходь та вирішуй! ...
Шановні громадяни! Нагадуємо, збираючись на голосування 25 жовтня, не забудьте паспорт, адже члени виборчкому звірять ...