L o a d i n g . . .

Дотації агровиробникам

f1c5546eb66468fd1cc100475406cf2d.jpeg4 вересня Верховна Рада України ухвалила за основу законопроєкт № 3295 «Про державну підтримку сільського господарства України та інших законів Україні щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки виробників сільськогосподарської продукції».

Законопроєкт №3295 підтримали 271 народних депутатів .

Метою законопроєкту є удосконалення функціонування системи державної підтримки сільського господарства. Це дуже важливе рішення для малих господарств, адже саме вони найчастіше потребують фінансової підтримки. На нашу думку, підтримка таких господарств вкрай важлива для держави, адже саме вони вирощують до 70-90% продукції рослинництва в Україні.

Таким чином, в Україні буде створено Державний аграрний реєстр - інформаційна онлайн-система, яка буде містити відомості про агровиробників та адмініструватиметься вся державна підтримка аграрного сектора.

Штаб "Слуга Народу" Дніпро інформує аграріїв регіону щодо можливості онлайн реєстрації в системі аграрного державного реєстру на сайті - https://www.ar.gov.ua/.

З моменту запрацювання аграрного державного реєстру в нашій області та після проходження відповідної процедури, один виробник може розраховувати на державну підтримку, яка може сягати до 50 мільйонів гривень. Агропромисловий комплекс – це одна з найважливіших галузей Дніпропетровщини, тож увага влади до проблем аграріїв має бути відповідною.

Інші новини

Змінимо Дніпро разом...
Якщо ти маєш активну громадянську позицію та хочеш змінити своє місто на краще, тепер у тебе є така можливість...
Графік прийому грома...
Депутати партії "Слуга Народу" Дніпро погодили графік прийому громадян Відтепер особистий прийом депутатів ...
Міфи про шкільну реф...
Спростовуємо міфи про шкільну реформу Головне – без паніки! Кожна дитина отримає повну загальну середню осв...
Все про референдум...
Депутатська фракція політичної партії «Слуга Народу» висловлює підтримку прийнятому Верховною Радою України закону «Пр...