L o a d i n g . . .

Спорудження басейнів при навчальних закладах

80c51bb49e516ef06e8d551d07feb3d0.jpegНа наступний рік до Національної програми «Велике будівництво» планується додати спорудження басейнів при навчальних закладах.
Про це повідомив Глава держави Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки.
«У нас глобальний підхід щодо будівництва басейнів при школах, дитячих садочках чи реабілітаційних центрах. Де це можливо зробити – ми будемо робити. Це теж буде глобальна частина нашої програми», – сказав Президент, підкресливши, що від цього залежить здоров’я наших дітей.
Також наступного року в межах «Великого будівництва» продовжиться спорудження автодоріг, шкіл, дитячих садочків і почнеться відновлення музеїв, замків та інших історичних місць.
За словами Глави держави, поява основної інфраструктури сприятиме розвитку туризму, готельного та іншого бізнесу в Україні.
Влада має на меті розвивати туристичний потенціал країни. Тому зараз будуються дороги які, в тому числі приведуть до музеїв, замків та інших цікавих туристичних місць нашої країни, навколо котрих буде сучасна інфраструктура.
Штаб "Слуга Народу" Дніпро готовий перенести позитивний досвід розбудови інфраструктури за Національною програмою "Велике будівництво" на Дніпропетровщині.

Інші новини

Попереду багато робо...
Друзі! 25 жовтня ми з вами зробили важливий крок - обрали новий склад Дніпровської міської ради Підготовка до ...
Звіт про формування ...
Звіт про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії Пояснювальна записка до остаточного...
Дякуємо кожному!...
Дякуємо кожному, хто не лишився осторонь та зробив свій вибір. Це був відповідальний момент для кожного виборц...
Приходь та вирішуй! ...
Шановні громадяни! Нагадуємо, збираючись на голосування 25 жовтня, не забудьте паспорт, адже члени виборчкому звірять ...