L o a d i n g . . .

Спорудження басейнів при навчальних закладах

80c51bb49e516ef06e8d551d07feb3d0.jpegНа наступний рік до Національної програми «Велике будівництво» планується додати спорудження басейнів при навчальних закладах.
Про це повідомив Глава держави Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки.
«У нас глобальний підхід щодо будівництва басейнів при школах, дитячих садочках чи реабілітаційних центрах. Де це можливо зробити – ми будемо робити. Це теж буде глобальна частина нашої програми», – сказав Президент, підкресливши, що від цього залежить здоров’я наших дітей.
Також наступного року в межах «Великого будівництва» продовжиться спорудження автодоріг, шкіл, дитячих садочків і почнеться відновлення музеїв, замків та інших історичних місць.
За словами Глави держави, поява основної інфраструктури сприятиме розвитку туризму, готельного та іншого бізнесу в Україні.
Влада має на меті розвивати туристичний потенціал країни. Тому зараз будуються дороги які, в тому числі приведуть до музеїв, замків та інших цікавих туристичних місць нашої країни, навколо котрих буде сучасна інфраструктура.
Штаб "Слуга Народу" Дніпро готовий перенести позитивний досвід розбудови інфраструктури за Національною програмою "Велике будівництво" на Дніпропетровщині.

Інші новини

Змінимо Дніпро разом...
Якщо ти маєш активну громадянську позицію та хочеш змінити своє місто на краще, тепер у тебе є така можливість...
Графік прийому грома...
Депутати партії "Слуга Народу" Дніпро погодили графік прийому громадян Відтепер особистий прийом депутатів ...
Міфи про шкільну реф...
Спростовуємо міфи про шкільну реформу Головне – без паніки! Кожна дитина отримає повну загальну середню осв...
Все про референдум...
Депутатська фракція політичної партії «Слуга Народу» висловлює підтримку прийнятому Верховною Радою України закону «Пр...