L o a d i n g . . .

Громади незалежно розпоряджатимуться грошима!

6992756314480274f00345c06d5a5e0d.jpegВерховна Рада України прийняла у другому читанні проєкт закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614.

За це проголосували 287 народних депутатів.
Законопроєкт передбачає, що сільські, селищні, міські бюджети більше не залежатимуть від району як це було раніше. Всі 1469 територіальних громад, перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом із січня 2021 року.

Доходи та видатки між бюджетами районів та територіальних громад розмежують. Районні бюджети не отримуватимуть базову дотацію й не будуть на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом.

До бюджетів громад надходитимуть: податок на доходи фізичних осіб 60%; місцеві податки і збори; рентні платежі; акцизний податок; доходи від використання комунального майна; плата за надання адміністративних послуг тощо.


Таким чином Верховна Рада України завершує реформу децентралізації.
Штаб "Слуга Народу" Дніпро, наголошує, що відтепер фінанси та повноваження, для управління та розвитку громад залишатимуться в регіонах.

Інші новини

Попереду багато робо...
Друзі! 25 жовтня ми з вами зробили важливий крок - обрали новий склад Дніпровської міської ради Підготовка до ...
Звіт про формування ...
Звіт про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії Пояснювальна записка до остаточного...
Дякуємо кожному!...
Дякуємо кожному, хто не лишився осторонь та зробив свій вибір. Це був відповідальний момент для кожного виборц...
Приходь та вирішуй! ...
Шановні громадяни! Нагадуємо, збираючись на голосування 25 жовтня, не забудьте паспорт, адже члени виборчкому звірять ...