L o a d i n g . . .

Громади незалежно розпоряджатимуться грошима!

6992756314480274f00345c06d5a5e0d.jpegВерховна Рада України прийняла у другому читанні проєкт закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614.

За це проголосували 287 народних депутатів.
Законопроєкт передбачає, що сільські, селищні, міські бюджети більше не залежатимуть від району як це було раніше. Всі 1469 територіальних громад, перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом із січня 2021 року.

Доходи та видатки між бюджетами районів та територіальних громад розмежують. Районні бюджети не отримуватимуть базову дотацію й не будуть на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом.

До бюджетів громад надходитимуть: податок на доходи фізичних осіб 60%; місцеві податки і збори; рентні платежі; акцизний податок; доходи від використання комунального майна; плата за надання адміністративних послуг тощо.


Таким чином Верховна Рада України завершує реформу децентралізації.
Штаб "Слуга Народу" Дніпро, наголошує, що відтепер фінанси та повноваження, для управління та розвитку громад залишатимуться в регіонах.

Інші новини

Змінимо Дніпро разом...
Якщо ти маєш активну громадянську позицію та хочеш змінити своє місто на краще, тепер у тебе є така можливість...
Графік прийому грома...
Депутати партії "Слуга Народу" Дніпро погодили графік прийому громадян Відтепер особистий прийом депутатів ...
Міфи про шкільну реф...
Спростовуємо міфи про шкільну реформу Головне – без паніки! Кожна дитина отримає повну загальну середню осв...
Все про референдум...
Депутатська фракція політичної партії «Слуга Народу» висловлює підтримку прийнятому Верховною Радою України закону «Пр...