L o a d i n g . . .

Реалізація проєкту "Велике Будівництво"

0654f12af85c19148f35a1a804314449.jpegОсновне завдання проєкту, ініційованого Президентом України, будівництво або реконструкція 6,5 тис. км доріг, 142 шкіл, 117 дитячих садків, 212 відділень екстреної медичної допомоги, 570 медичних амбулаторій, 122 спорткомплексів по всій країні.

Зараз роботи тривають і не зупиняються в усіх регіонах України. 
За ходом робіт у рамках національної програми "Велике будівництво" тепер можна стежити онлайн на офіційному ресурсі проєкту.

Ці дороги ремонтуються для нашої з вами зручності та безпеки за програмою, від якої залежить здатність економіки подолати кризу.

Дороги, це ключові артерії міста та їх вагомість усім відома. 
Друзі, команда Штабу "Слуга Народу" Дніпро готова переносити позитивний досвід відбудови доріг за проєктом "Велике будівництво" в місто Дніпро. 
Нашому місту потрібне ефективне управління, спрямоване на поліпшення транспортної інфраструктури та економію бюджетних коштів.

Якщо ви готові відродити місто, позбавити його від багатомільйонних і розтягнутих у часі ремонтів, припинити неконтрольований процес витрат з міського бюджету ми чекаємо вас!

Приєднуйтеся до команди! 
Разом, ми змінимо наше місто!

Інші новини

Попереду багато робо...
Друзі! 25 жовтня ми з вами зробили важливий крок - обрали новий склад Дніпровської міської ради Підготовка до ...
Звіт про формування ...
Звіт про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії Пояснювальна записка до остаточного...
Дякуємо кожному!...
Дякуємо кожному, хто не лишився осторонь та зробив свій вибір. Це був відповідальний момент для кожного виборц...
Приходь та вирішуй! ...
Шановні громадяни! Нагадуємо, збираючись на голосування 25 жовтня, не забудьте паспорт, адже члени виборчкому звірять ...