L o a d i n g . . .

Чи здатен Дніпро принадити гроші?

a87ab4b075002d0511270532b9a090c7.jpeg
Інвестиційна привабливість країни будується не тільки та не стільки у столиці. В розвинених країнах кластерами залучення коштів, ідей та технологій виступають окремі міста та громади, котрі пропонують своєму бізнесу та стороннім інвесторам ліпші умови. Але у цьогорічному рейтингу USAID, компанії «Інфо Сапіенс» та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Дніпро займає лише 15 строку серед українських міст за конкурентоспроможністю.
(Інформація взята з джерел:
https://vchaspik.ua/ukraina/484740-reyting-gorodov-ukrainy-s-nailuchshim-biznes-klimatom-vozglavil-hmelnickiy
http://www.ier.com.ua/ua/institute/news?pid=6427 )
Чи відповідає це потенціалу нашого міста? Ні!

На думку команди «Слуга Народу», Дніпро потребує комплексного підходу до формування бізнес-клімату та підвищення інвестиційної привабливості. Незалежно від розміру бізнесу, йому потрібні:

Розвиток інфраструктури для існуючих та нових підприємств
Транспортне забезпечення, доступна логістика
Розумна екологічна та земельна політика
Врахування інтересів підприємців під час реалізації проєктів по оновленню міського середовища
Встановлення стимулюючих розмірів земельного податку та податку на нерухомість

Для того, щоб запровадити новий підхід до формування ділового середовища, не потрібно чекати з моря погоди та приходу великого інвестиційного капіталу. Головне – змінити ставлення тих, хто приймає рішення.
Наприклад, в нас багато де проведені масштабні ремонтні роботи цілих кварталів, як то на вулиці Короленко та інших. Ще на стадії проєктування реконструкції тої чи іншої вулиці потрібно розуміти, як нове «запрацює» новий простір. Чи будуть тут умови для появлення нового кафе або готелю, чи зможуть містяни ефективно використовувати всі бізнес-можливості локації? Якщо так, витрати на ремонт відіб'ються податками, робочими містами, оборотом коштів в економіці міста. А якщо ні, то чи не варто використати кошти на місця, де будуть ліпші економічні умови?

Команда «Слуга Народу» впевнена, що наше місто має потенціал розвитку водночас по ряду напрямків, від туристичної галузі до впровадження сучасних екологічних технологій «зеленої» енергетики. Але Дніпру вже сьогодні потрібна виважена політика відношення до бізнесу, інакше ні умовний Ілон Маск, ні європейський чи вітчизняний інвестор не забажає вкладати кошти, розвивати економіку та створювати робочі місця для дніпрян.

Інші новини

Свята – найкращий ча...
І ось, у продовження нашого заходу, хочемо сказати, що діти завжди залишаються дітьми, просто деяким з них потрі...
З Різдвом Христовим!...
Ми велика країна різних культур, віросповідань та національних традицій, але всі ми як діти радіємо різдвяним святам,...
Шановні друзі, щиро ...
Сьогодні дуже важливий день, він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем...
Щасливі діти та натх...
Щасливі діти та натхненні посмішки: Як пройшла святкова зустріч з дітьми та їх батьками. Дитинство - це не під...