L o a d i n g . . .

Створення інвестиційного клімату

5186b398a4027736be0bfa85caceab91.jpegНа жаль, останні роки не відбувалось значного збільшення інвестицій в економіку України. 
Обсяг інвестицій в нашу економіку менший, ніж наприклад у сусідніх країнах – Польщі, Угорщині, Чехії.

Але партія «Слуга Народу» робить все необхідне для покращення інвестиційної привабливості України!

Так, у першому читанні парламент підтримав законопроєкт № 3760 «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями», за яким держава надаватиме підтримку інвесторам, які вкладуть в нашу економіку щонайменше 30 мільйонів євро та створять мінімум 150 робочих місць із зарплатою на 15% вищою ринкової. 
Строк реалізації проєкту не має перевищувати 5 років.

В першу чергу мова йде про інвестиції у сфери, які є точками росту для нашої країни: переробна промисловість, інфраструктура, логістика, перероблення сміття, туризм, освіта, медицина та спорт.

Які пільги передбачені для таких інвесторів? Законопроєкт встановлює, що державна підтримка може надаватися інвестору у формі:


«Проєктом передбачається запровадження інституту спеціального інвестиційного договору, що укладатиметься між інвестором та урядом України в рамках здійснення інвестиційного проєкту зі значними інвестиціями; регламентувати процедуру підготовки заявок та прийняття рішення щодо доцільності чи недоцільності укладення спеціального інвестиційного договору; визначити гарантії прав інвесторів, що реалізують інвестиційні проєкти зі значними інвестиціями», — підкреслюють в Раді.

Штаб "Слуга Народу" Дніпро зробить все можливе, щоб перші інвестори з найбільшими проєктами за цим законопроєктом з’явилися у нашому регіоні!

Інші новини

Змінимо Дніпро разом...
Якщо ти маєш активну громадянську позицію та хочеш змінити своє місто на краще, тепер у тебе є така можливість...
Графік прийому грома...
Депутати партії "Слуга Народу" Дніпро погодили графік прийому громадян Відтепер особистий прийом депутатів ...
Міфи про шкільну реф...
Спростовуємо міфи про шкільну реформу Головне – без паніки! Кожна дитина отримає повну загальну середню осв...
Все про референдум...
Депутатська фракція політичної партії «Слуга Народу» висловлює підтримку прийнятому Верховною Радою України закону «Пр...