L o a d i n g . . .

Закон про "зелену" енергетику

25f6b4a2e804710703ff61e59ef4c33d.jpeg

Глава держави Володимир Зеленський підписав Закон № 810-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії».

21 липня 2020 року даний закон ухвалила Верховна Рада.

Закон спрямований на забезпечення енергетичної стабільності країни та є першим кроком на шляху розв'язання наявних проблем на ринку електроенергії.

Президент просить уряд системно проаналізувати стан виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» та особисто звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо вживання вичерпних заходів для розв'язання проблем функціонування ринку електричної енергії в Україні, зокрема забезпечення справедливих умов діяльності для всіх суб’єктів господарювання об’єднаної енергетичної системи України.

Глава держави тримає під особистим контролем питання забезпечення сталої та надійної роботи об’єднаної енергетичної системи України та щотижня буде отримувати від Прем’єр-міністра доповідь про результати виконання поставлених завдань.

Нагадуємо, що відповідно до Закону «Про ринок електричної енергії» до 31.12.2020 функції постачальника універсальних послуг в Дніпропетровській області виконує компанія "Дніпровські енергетичні послуги".

Тут жителі міста можуть вирішити всі питання, пов’язані з розподілом електроенергії:

Також цей закон позитивно вплине і на Дніпровській регіон, даючи змогу зменшити тариф для сонячних електростанцій на 15%, а для вітрових електростанцій — на 7,5%.

На практиці це означатиме, що держава та всі українці на місцях заощадять майже 7 млрд грн щорічно.

Ще один плюс для нашого регіону та для всієї країні — підписаний закон сприятиме збалансуванню ринку електроенергії, захистить права інвесторів та дозволить уникнути підвищення тарифів на електроенергію для людей.

Штаб "Слуга Народу" Дніпро підтримує підписання даного закону та впевнений, що результатом його впровадження стане прозоре ціноутворення та стабілізація енергетичного ринку України.

Інші новини

Змінимо Дніпро разом...
Якщо ти маєш активну громадянську позицію та хочеш змінити своє місто на краще, тепер у тебе є така можливість...
Графік прийому грома...
Депутати партії "Слуга Народу" Дніпро погодили графік прийому громадян Відтепер особистий прийом депутатів ...
Міфи про шкільну реф...
Спростовуємо міфи про шкільну реформу Головне – без паніки! Кожна дитина отримає повну загальну середню осв...
Все про референдум...
Депутатська фракція політичної партії «Слуга Народу» висловлює підтримку прийнятому Верховною Радою України закону «Пр...