L o a d i n g . . .

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» ефективно працює!

97ae72883a20b45e97a7e32dffe56de9.jpeg

Ініційована Президентом програма фінансової державної підтримки мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» у дії.

Вже видано кредитів на понад 3,3 млрд грн.

Ця програма найкращим чином впливає на розвиток нашої країни. Зокрема на розвиток Дніпровського регіону, оскільки у структурі кредитного портфеля найбільше коштів було надано підприємствам сільського господарства (62%) та переробної промисловості (14%).

Програма кредитування «5-7-9%» вже доступна у 18 банках та постійно розширюватиметься, до участі в ній намагатимуться залучити якомога більшу кількість підприємств і приватних осіб.

Надання трьох можливих ставок (5%, 7% або 9%) за кредитами залежить від розміру бізнесу та терміну його діяльності.

Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних, а це ще одна перевага для нашого регіону, та додатковий стимул строювати нові робочі місця!

Штаб "Слуга Народу" Дніпро підтримує програму «Доступні кредити 5-7-9%» та впевнений, що головні переваги програми для Дніпровського регіону, це:


Для нас дуже важливо розвивати наш регіон й програма «Доступні кредити 5-7-9%» стратегічно важливий крок у цьому напрямку!

Інші новини

Що потрібно для ефек...
Команда "Слуга Народу" вважає, що для ефективної роботи потрібно розпочати з аудиту Дніпровської міської ради!...
Як планується робота...
Наша мета – розквіт рідного міста та гарантоване вирішення громадських питань. ⠀ За час роботи штабу ми маємо налагод...
Попереду багато робо...
Друзі! 25 жовтня ми з вами зробили важливий крок - обрали новий склад Дніпровської міської ради Підготовка до ...
Звіт про формування ...
Звіт про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії Пояснювальна записка до остаточного...