L o a d i n g . . .

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» ефективно працює!

97ae72883a20b45e97a7e32dffe56de9.jpeg

Ініційована Президентом програма фінансової державної підтримки мікро- та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» у дії.

Вже видано кредитів на понад 3,3 млрд грн.

Ця програма найкращим чином впливає на розвиток нашої країни. Зокрема на розвиток Дніпровського регіону, оскільки у структурі кредитного портфеля найбільше коштів було надано підприємствам сільського господарства (62%) та переробної промисловості (14%).

Програма кредитування «5-7-9%» вже доступна у 18 банках та постійно розширюватиметься, до участі в ній намагатимуться залучити якомога більшу кількість підприємств і приватних осіб.

Надання трьох можливих ставок (5%, 7% або 9%) за кредитами залежить від розміру бізнесу та терміну його діяльності.

Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних, а це ще одна перевага для нашого регіону, та додатковий стимул строювати нові робочі місця!

Штаб "Слуга Народу" Дніпро підтримує програму «Доступні кредити 5-7-9%» та впевнений, що головні переваги програми для Дніпровського регіону, це:


Для нас дуже важливо розвивати наш регіон й програма «Доступні кредити 5-7-9%» стратегічно важливий крок у цьому напрямку!

Інші новини

Змінимо Дніпро разом...
Якщо ти маєш активну громадянську позицію та хочеш змінити своє місто на краще, тепер у тебе є така можливість...
Графік прийому грома...
Депутати партії "Слуга Народу" Дніпро погодили графік прийому громадян Відтепер особистий прийом депутатів ...
Міфи про шкільну реф...
Спростовуємо міфи про шкільну реформу Головне – без паніки! Кожна дитина отримає повну загальну середню осв...
Все про референдум...
Депутатська фракція політичної партії «Слуга Народу» висловлює підтримку прийнятому Верховною Радою України закону «Пр...