L o a d i n g . . .

Глава держави Володимир Зеленський дав завдання з 1 вересня цього року підвищити заробітну плату лікарям

0c7433f575e0d68d890157e290f209a4.png

Глава держави Володимир Зеленський дав завдання з 1 вересня цього року підвищити заробітну плату лікарям, медсестрам і санітарам, які працюють у закладах вторинної ланки (надають спеціалізовану медичну допомогу).

Щомісяця понад 2 млрд грн готові виділяти на підвищення зарплат.
Це дасть змогу забезпечити підняття виплат лікарям другої ланки до 70% від їхньої тарифної ставки, медсестрам і санітарам – на 50% і 25% відповідно від мінімальної заробітної плати.

Зокрема, наступного року водій «швидкої» має отримувати від 10 до 12 тис. грн, диспетчер – 12-13 тис. грн, фельдшер – 14-16 тис. грн, лікар – 20-22 тис. грн.

Також у 2021 році планується виділити 146 млн грн на перепідготовку кадрів екстреної медичної допомоги та за три роки закупити понад 1,8 тис. «швидких», з яких цьогоріч – 400 одиниць.

«У нашій медицині саме фахівці – те, чим ми пишаємося. В умовах застарілих лікарень, обладнання, наднизьких зарплат вони героїчно рятують життя українців. Щоб наші кваліфіковані кадри були мотивовані, не виїжджали за кордон, держава Україна повинна про них піклуватися. Підвищення зарплат – найкращий спосіб показати, що ми їх цінуємо», – наголосив Володимир Зеленський.

 Згідно з планом реформи екстреної медичної допомоги пропонується значне збільшення зарплат медпрацівникам. Цей крок дасть можливість вивести медичну допомогу в Україні в цілому та в нашому регіоні на якісно новий рівень.

Інші новини

Попереду багато робо...
Друзі! 25 жовтня ми з вами зробили важливий крок - обрали новий склад Дніпровської міської ради Підготовка до ...
Звіт про формування ...
Звіт про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії Пояснювальна записка до остаточного...
Дякуємо кожному!...
Дякуємо кожному, хто не лишився осторонь та зробив свій вибір. Це був відповідальний момент для кожного виборц...
Приходь та вирішуй! ...
Шановні громадяни! Нагадуємо, збираючись на голосування 25 жовтня, не забудьте паспорт, адже члени виборчкому звірять ...