L o a d i n g . . .

Глава держави Володимир Зеленський дав завдання з 1 вересня цього року підвищити заробітну плату лікарям

0c7433f575e0d68d890157e290f209a4.png

Глава держави Володимир Зеленський дав завдання з 1 вересня цього року підвищити заробітну плату лікарям, медсестрам і санітарам, які працюють у закладах вторинної ланки (надають спеціалізовану медичну допомогу).

Щомісяця понад 2 млрд грн готові виділяти на підвищення зарплат.
Це дасть змогу забезпечити підняття виплат лікарям другої ланки до 70% від їхньої тарифної ставки, медсестрам і санітарам – на 50% і 25% відповідно від мінімальної заробітної плати.

Зокрема, наступного року водій «швидкої» має отримувати від 10 до 12 тис. грн, диспетчер – 12-13 тис. грн, фельдшер – 14-16 тис. грн, лікар – 20-22 тис. грн.

Також у 2021 році планується виділити 146 млн грн на перепідготовку кадрів екстреної медичної допомоги та за три роки закупити понад 1,8 тис. «швидких», з яких цьогоріч – 400 одиниць.

«У нашій медицині саме фахівці – те, чим ми пишаємося. В умовах застарілих лікарень, обладнання, наднизьких зарплат вони героїчно рятують життя українців. Щоб наші кваліфіковані кадри були мотивовані, не виїжджали за кордон, держава Україна повинна про них піклуватися. Підвищення зарплат – найкращий спосіб показати, що ми їх цінуємо», – наголосив Володимир Зеленський.

 Згідно з планом реформи екстреної медичної допомоги пропонується значне збільшення зарплат медпрацівникам. Цей крок дасть можливість вивести медичну допомогу в Україні в цілому та в нашому регіоні на якісно новий рівень.

Інші новини

Змінимо Дніпро разом...
Якщо ти маєш активну громадянську позицію та хочеш змінити своє місто на краще, тепер у тебе є така можливість...
Графік прийому грома...
Депутати партії "Слуга Народу" Дніпро погодили графік прийому громадян Відтепер особистий прийом депутатів ...
Міфи про шкільну реф...
Спростовуємо міфи про шкільну реформу Головне – без паніки! Кожна дитина отримає повну загальну середню осв...
Все про референдум...
Депутатська фракція політичної партії «Слуга Народу» висловлює підтримку прийнятому Верховною Радою України закону «Пр...