L o a d i n g . . .

Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав місто Дніпро

2c0ddf2dcf6c8541fddd0291dd6f787a.png

Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав місто Дніпро та був присутній на презентації стратегії розвитку Дніпропетровщини до 2027 року.  Також Гарант відвідав будівництво траси М-04 Дніпро-Кривий Ріг, підприємство «Південмаш», анонсував початок будівництва нового аеропорту Дніпра та план розбудови інших інфраструктурних об'єктів регіону.  На зустрічі були представлені члени команди «Слуга Народу» в Дніпропетровській області, які братимуть участь у місцевих виборах. Головні представники команди взяли слово та розповіли про їх план дій на користь регіону.  «Дніпропетровщина – це ти!» - таким був головний меседж зустрічі.

a5f1b756c91d89adee78cf5ffd7f72c1.jpeg77559858b3b89e00441baa81be631b48.pngb03fbadb5629d61ecf4acb84ec2bdc84.png

Річкове сполучення, якісні дороги, агропромисловість, зелена металургія та екологія. Це головні напрями з Регіональної стратегії розвитку Дніпропетровщини, яку нині презентувала «Слуга Народу».

А ось люди, які візьмуться за втілення цього плану та підуть разом із нами на місцеві вибори – команда «Слуги Народу» в Дніпропетровській області:

Сергій Риженко – кандидат на посаду міського голови Дніпра, нині депутат Дніпропетровської обласної ради. Головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні.

Святослав Олійник – кандидат у депутати Дніпропетровської обласної ради, зараз голова Дніпропетровської обласної ради.

Юрій Скребець – кандидат у депутати Дніпровської міської ради, заступник головного лікаря Дніпропетровської обласної клінічної лікарні, Заслужений лікар України.

Сергій Тимчук – кандидат у депутати Дніпровської міської ради, лікар.

Єсенія Тарасова – кандидатка в депутати Дніпровської міської ради, завідувачка обласної консультативної поліклініки.

Діна Міфтахутдінова – кандидатка в депутати Дніпропетровської обласної ради, спортсменка, призерка Олімпійських ігор, директорка Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Віктор Заворотній – кандидат у депутати Дніпропетровської обласної ради, нині також депутат Дніпропетровської обласної ради. Аграрій, активно розвиває місцеве самоврядування.

Лілія Гиренко – кандидатка в депутати Дніпропетровської обласної ради, громадська діячка у сфері гендерної політики, активно розвиває регіональну культуру, освіту та медицину, очолює громадську організацію «Жінки».

Аліада Мансурова – кандидатка в депутати Дніпровської міської ради, громадська діячка, голова грузинської діаспори.

Олександр Шефер – кандидат у депутати Дніпропетровської обласної ради, нині перший заступник начальника Укравтодору в Дніпропетровській області, експерт з питань будівництва та інфраструктури.

Дмитро Шевчик – кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу, генеральний директор Центрального гірничо-збагачувального комбінату.

Інші новини

Змінимо Дніпро разом...
Якщо ти маєш активну громадянську позицію та хочеш змінити своє місто на краще, тепер у тебе є така можливість...
Графік прийому грома...
Депутати партії "Слуга Народу" Дніпро погодили графік прийому громадян Відтепер особистий прийом депутатів ...
Міфи про шкільну реф...
Спростовуємо міфи про шкільну реформу Головне – без паніки! Кожна дитина отримає повну загальну середню осв...
Все про референдум...
Депутатська фракція політичної партії «Слуга Народу» висловлює підтримку прийнятому Верховною Радою України закону «Пр...