L o a d i n g . . .

Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав місто Дніпро

2c0ddf2dcf6c8541fddd0291dd6f787a.png

Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав місто Дніпро та був присутній на презентації стратегії розвитку Дніпропетровщини до 2027 року.  Також Гарант відвідав будівництво траси М-04 Дніпро-Кривий Ріг, підприємство «Південмаш», анонсував початок будівництва нового аеропорту Дніпра та план розбудови інших інфраструктурних об'єктів регіону.  На зустрічі були представлені члени команди «Слуга Народу» в Дніпропетровській області, які братимуть участь у місцевих виборах. Головні представники команди взяли слово та розповіли про їх план дій на користь регіону.  «Дніпропетровщина – це ти!» - таким був головний меседж зустрічі.

a5f1b756c91d89adee78cf5ffd7f72c1.jpeg77559858b3b89e00441baa81be631b48.pngb03fbadb5629d61ecf4acb84ec2bdc84.png

Річкове сполучення, якісні дороги, агропромисловість, зелена металургія та екологія. Це головні напрями з Регіональної стратегії розвитку Дніпропетровщини, яку нині презентувала «Слуга Народу».

А ось люди, які візьмуться за втілення цього плану та підуть разом із нами на місцеві вибори – команда «Слуги Народу» в Дніпропетровській області:

Сергій Риженко – кандидат на посаду міського голови Дніпра, нині депутат Дніпропетровської обласної ради. Головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні.

Святослав Олійник – кандидат у депутати Дніпропетровської обласної ради, зараз голова Дніпропетровської обласної ради.

Юрій Скребець – кандидат у депутати Дніпровської міської ради, заступник головного лікаря Дніпропетровської обласної клінічної лікарні, Заслужений лікар України.

Сергій Тимчук – кандидат у депутати Дніпровської міської ради, лікар.

Єсенія Тарасова – кандидатка в депутати Дніпровської міської ради, завідувачка обласної консультативної поліклініки.

Діна Міфтахутдінова – кандидатка в депутати Дніпропетровської обласної ради, спортсменка, призерка Олімпійських ігор, директорка Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Віктор Заворотній – кандидат у депутати Дніпропетровської обласної ради, нині також депутат Дніпропетровської обласної ради. Аграрій, активно розвиває місцеве самоврядування.

Лілія Гиренко – кандидатка в депутати Дніпропетровської обласної ради, громадська діячка у сфері гендерної політики, активно розвиває регіональну культуру, освіту та медицину, очолює громадську організацію «Жінки».

Аліада Мансурова – кандидатка в депутати Дніпровської міської ради, громадська діячка, голова грузинської діаспори.

Олександр Шефер – кандидат у депутати Дніпропетровської обласної ради, нині перший заступник начальника Укравтодору в Дніпропетровській області, експерт з питань будівництва та інфраструктури.

Дмитро Шевчик – кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу, генеральний директор Центрального гірничо-збагачувального комбінату.

Інші новини

Попереду багато робо...
Друзі! 25 жовтня ми з вами зробили важливий крок - обрали новий склад Дніпровської міської ради Підготовка до ...
Звіт про формування ...
Звіт про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії Пояснювальна записка до остаточного...
Дякуємо кожному!...
Дякуємо кожному, хто не лишився осторонь та зробив свій вибір. Це був відповідальний момент для кожного виборц...
Приходь та вирішуй! ...
Шановні громадяни! Нагадуємо, збираючись на голосування 25 жовтня, не забудьте паспорт, адже члени виборчкому звірять ...