L o a d i n g . . .

Депутат

Звіт депутата за 2021 рік
Депутат у соцмережах:
Мансурова Аліада

Біографія:

Мені 41 рік, я люблю життя, бо не раз дивилася в очі смерті... Я грузинка за національністю, але українка у душі, вільно спілкуюсь та думаю українською, обожнюю українську культуру та історичну спадщину нашої землі. В Дніпро я переїхала підлітком, тут закінчила школу і отримала вищу освіту, займалася спортом, отримала звання КМС та МС зі спортивної гімнастики. З 15 років самостійно заробляю гроші, є матеріально незалежною людиною, яка ніколи не зраджує своїм цінностям.

Більшу частину свого часу я присвячую громадській, культурній діяльності й боротьбі за права людей в Україні та у Дніпрі, який став моєю родиною та рідним домом. Тут живе моя сімя, мої друзі, моя команда. Разом із ними я щодня реалізую маленькі кроки до великої цілі – щасливого майбутнього для кожної людини, нашої країни та нації.

З 2011 року є представником грузинської діаспори «Еріс Ертоба» в нашому місті. З 2015 року займаюся політичними проектами: з 2016 - у складі ГО «СПАМ», з 2018 - в ГФ «ЛІДЕР Д», борючись із корупцією та свавіллям влади. Вважаю, що тільки базуючись на величезній повазі до країни, вірі в непорушність закону, повазі до української мови, національній культурі та історії можна побудувати сильну правову державу.

Головний девіз в житті: «Не зачаровуйтесь, щоб не бути розчарованими». Бачу життя таким, яким воно є, бачу Дніпро таким, яким він є. І від того люблю його ще більше!

Чому я йду до місцевої ради?

Я - дуже категорична людина. Мою довіру легко втратити, хоча я часто давала людям шанси на виправлення. Чинна влада втратила мою довіру. Містяни хочуть справедливості, і я просто прагну її для всіх нас! Не можу і не хочу миритися з несправедливістю.

Вважаю, що настав час, щоб навести порядок в Дніпрі:

  • не ламати і не переконувати старше покоління, а забезпечити йому гідну старість;
  • дати молодим людям право будувати нову державу;
  • зберігати і зміцнювати культуру української нації;
  • не зраджувати свою історію, не забирати у дітей майбутнє і не ламати їх особистість.

З дитинства привчена: зніми з себе останнє і віддай, щоб не бути винним. Боротися за загально людські цінності, права кожного та робити добро іншим людям - моя добра воля.

Я хочу, щоб:

  • люди в Дніпрі мали рівні права, незалежно від соціального статусу, достатку, національності, віросповідання і походження;
  • діти з особливими потребами мали умови для інклюзивного навчання;
  • гроші з бюджету витрачалися на вирішення проблем міста.

У складі сильної команди йду на вибори, бо майбутнє Дніпра вважаю невід'ємною частиною своєї долі!Усі депутати
Програма партії

Програма

Натисніть, щоб розгорнути